Grzejniki elektryczne łazienkowe
RADIALIGHT® oraz AURORA

Grzejniki elektryczne łazienkowe od RADIALIGHT®
Energooszczędne grzejniki łazienkowe z serii DEVA to połączenie ogrzewania na podczerwień z termowentylatorem do szybkiego oraz stabilnego ogrzewania naszej łazienki. Wbudowany termostat elektroniczny z wyświetlaczem oraz dotykowymi przyciskami. Posiada wiele funkcji energooszczędnych oraz zaprojektowanych specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich w łazience. Te funkcji to czujnik otwartego okna, tryb auto, tryb turbo, tryb suszenia ręczników.
Technologia DHS od RADIALIGHT użyta w grzejnikach łazienkowych ACANTO oraz HELISEAEnergooszczędne grzejniki łazienkowe z serii ACANTO oraz HELISEA są wyposażone w technologię DHS (technologia rozproszonego ciepła). Technologia ta umożliwia równomierne rozgrzewanie się elementu grzewczego, a co za tym idzie idealne rozproszenie ciepła. Dzięki czemu możemy nie tylko ogrzewać naszą łazienkę ale również ogrzewać lub suszyć ręczniki na zintegrowanych z obudową relingach. Ogrzewają pomieszczenie dzięki radiacji ciepła, a dzięki zastosowaniu specjalnego elementu grzewczego emisja ciepła odbywa się w obie strony. Więcej szczegółów znajdą państwo poniżej.

Grzejniki elektryczne łazienkowe od AURORA HOME COMFORT są to termowentylatory specjalnie zaprojektowane oraz opatentowane przez włoską firmę ERMETE GIUDICI S.P.A. która od 1939 roku produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego. Termowentylatory łazienkowe bardzo szybko oraz wydajnie ogrzeją nawet duże łazienki, a dzięki zastosowanym dodatkowym funkcjom pomagają nam dodatkowo oszczędzać energię. Więcej szczegółów na temat modeli grzejników elektrycznych łazienkowych znajdą państwo poniżej.

 

Logo Radialight
ENERGOOSZCZĘDNE GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Grzejniki elektryczne łazienkowe  DEVA

Łazienkowy grzejnik elektryczny DEVAGrzejniki łazienkowe elektryczne DEVA są innowacyjnym połączeniem promiennika ciepła (podczerwieni) z termowentylatorem do montażu stacjonarnego za pomocą stelaża ściennego. Termostat elektroniczny z dotykowymi przyciskami oraz wyświetlaczem jest umieszczony na przednie części obudowy.
Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy szybko oraz równomiernie ogrzaną łazienkę, dodatkowo ciepłe i suche ręczniki, a dzięki dużej wydajności cieplnej grzejnik łazienkowy DEVA jest energooszczędny.

Grzejniki elektryczne łazienkowe DEVA
Kolor: Białe szkło, Czarne szkło, Lustro
Wymiary - 113 x 62 x 12,5 - Moc 1500W
Możliwość ładowania telefonu za pomocą złącza USB
Idealny do łazienek maksymalnie do 15m2 - wyposażony w 2 relingi o regulowanej pozycji
Podany obszar możliwy do ogrzania jest orientacyjny i zależy od klasy energetycznej budynku.

<Czytaj więcej na temat grzejnika łazienkowego elektrycznego DEVA>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe ACANTO

Grzejnik łazienkowy elektryczny AcantoGrzejniki łazienkowe elektryczne ACANTO są promiennikami ciepła (podczerwieni) do montażu stacjonarnego za pomocą czterech uchwytów do ściany. Termostat jest umieszczony z prawej strony urządzenia.
Nasza technologia gwarantuje równomiernie ogrzaną łazienkę oraz ciepłe i suche ręczniki, a dzięki elementowi grzewczemu o niskim zużyciu energii i wysokiej wydajności cieplnej grzejnik łazienkowy ACANTO jest energooszczędny.

Lekki i łatwy w montażu

Występuje w jednym wymiarze oraz mocy:

Grzejniki elektryczne łazienkowe ACANTO 110
Wymiary - 101 x 52 x 16,5 - Moc 450W
Idealny do łazienek maksymalnie 6m2 - wyposażony w 3 relingi oraz 2 haczyki na szlafroki
Podany obszar możliwy do ogrzania jest orientacyjny i zależy od klasy energetycznej budynku.

Oba modele wyposażone są w manualny termostat oraz timer z 4 pozycjami (15 - 30 - 60 - 120 minut) dostępne w kolorze białym.

<Czytaj więcej na temat grzejnika łazienkowego elektrycznego ACANTO>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe HELISEA

Grzejnik łazienkowy elektryczny HeliseaGrzejniki łazienkowe elektryczne HELISEA są pierwszymi promiennikami ciepła (podczerwieni) do montażu ściennego za pomocą dwóch ruchomych zawiasów, dzięki czemu jedna strona urządzenia może służyć do ogrzewania łazienki, a druga do suszenia ręczników.
Nasza technologia gwarantuje równomiernie ogrzaną łazienkę oraz ciepłe i suche ręczniki. Dzięki elementowi grzewczemu o niskim zużyciu energii i wysokiej wydajności cieplnej, a dodatkowo jest umieszczony na ruchomych zawiasach grzejnik łazienkowy HElLISEA jest również energooszczędny.

Lekki i łatwy w montażu

Występuje w jednym wymiarze oraz mocy:

Grzejniki elektryczne łazienkowe HELISEA 110
Wymiary - 101 x 52 x 16,5 - Moc 450W
Idealny do łazienek maksymalnie 6m2 - wyposażony w 6 relingów oraz 2 haczyki na szlafroki
Podany obszar możliwy do ogrzania jest orientacyjny i zależy od klasy energetycznej budynku.

Oba modele wyposażone są w manualny termostat oraz timer z 4 pozycjami (15 - 30 - 60 - 120 minut) dostępne w kolorze białym.

<Czytaj więcej na temat grzejnika łazienkowego elektrycznego HELISEA>

 

Logo AuroraTERMOWENTYLATORY ŁAZIENKOWE WISZĄCE

Grzejniki elektryczne łazienkowe TOUCH z elektronicznym termostatem

Grzejnik elektryczny łazienkowy Touch o mocy 1800WGrzejniki elektryczne łazienkowe TOUCH są to termowentylatory łazienkowe z plastikową obudową. Wyposażone w zespolony z obudową reling, który ma ukryte haczyki aby można było powiesić ręczniki. Obudowa jest bardzo cienka ma zaledwie 11 cm i została opatentowana.
Termowentylatory łazienkowe z serii TOUCH wyposażone są w termostat elektroniczny umieszczony na przedniej części obudowy, termostat możemy zaprogramować na cały tydzień za pomocą dotykowych przycisków.
Dzięki specjalnemu systemowi przepływu powietrza jego wydajność jest większa w porównaniu do grzejników elektrycznych łazienkowych podobnej mocy. Wylot ogrzanego powietrza od dołu grzejnika ukierunkowany do przodu.
Grzejniki elektryczne łazienkowe TOUCH wyposażone są również w kilka dodatkowych funkcji zmniejszających zużycie energii elektrycznej. Między innymi czujnik obecności, czujnik otwartego okna, funkcja przeciwzamrożeniowa oraz zmienną moc. Podczas podnoszenia temperatury moc urządzenia to 1800W a na dogrzewanie oraz utrzymywanie temperatury to tylko 1000W.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego TOUCH>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe FOLIO

Grzejnik elektryczny łazienkowy Folio o mocy 1800WGrzejniki elektryczne łazienkowe FOLIO są to termowentylatory łazienkowe z plastikową obudową (grzejnik FOLIO) lub plastikową z frontem z lustra (grzejnik FOLIO VISIO). Oba wyposażone w zespolony z obudową reling, który ma ukryte haczyki, aby można było powiesić ręczniki. Obudowa jest bardzo cienka ma zaledwie 11 cm i została opatentowana.
Dzięki specjalnemu systemowi przepływu powietrza jego wydajność jest większa w porównaniu do grzejników elektrycznych łazienkowych podobnej mocy. Wylot ogrzanego powietrza od dołu grzejnika ukierunkowany do przodu.
Termowentylatory łazienkowe z serii FOLIO wyposażone są w termostat oraz timer 60 minutowy, moc urządzenia działającego na termostacie to 1000W, a na timerze 1800W.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego FOLIO>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe CES

Grzejnik łazienkowy elektryczny CES5000Elektryczne grzejniki łazienkowe CES są serią termowentylatorów łazienkowych z metalową obudową oraz termostatem znajdującym się na przedniej obudowie.

Przedni metalowy grill ukierunkowuje przepływ ogrzanego powietrza do przodu grzejnika.

Maksymalna moc grzejników elektrycznych łazienkowych z serii CES to 2000W.

Dostępny model CES 5000 który posiada wbudowany termostat.

Wytrzymały oraz kompaktowy.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego CES>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe LITHO

Grzejnik łazienkowy elektryczny LITHOElektryczne grzejniki łazienkowe LITHO to termowentylator przenośny łazienkowy z plastikową obudową oraz termostatem znajdującym się z prawej strony obudowy.

Przedni grill ukierunkowuje przepływ ogrzanego powietrza do przodu grzejnika. Maksymalna moc grzejnika elektrycznego łazienkowego LITHO to 1800W.

LITHO wyposażone jest w filtr przeciwpyłowy.

Posiada termostat do kontroli temperatury w pomieszczeniu oraz przełącznik mocy 1000W lub 1800W. 

LITHO może być również używane jako wentylator.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego LITHO>

 

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE ŁAZIENKOWE OD WŁOSKIEJ FIRMY ERMETE GIUDICI
WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT® ORAZ AURORA HOME COMFORT

Grzejniki elektryczne konwekcyjne
RADIALIGHT®

Grzejniki elektryczne konwekcyjne od RADIALIGHT® to seria konwektorów do użytku domowego.

Grzejnik konwekcyjny SIRIO

Grzejnik elektryczny konwekcyjnyGrzejniki konwekcyjne SIRIO oszczędna i efektywna technologia w minimalistycznym stylu. Naturalne konwektory są najprostszym rozwiązaniem, aby zapewnić odpowiedni komfort, zdobiąc jednocześnie twój dom za pomocą nowoczesnego wzornictwa. Wewnętrzny rdzeń grzewczy z aluminium - element konwekcyjny - zapewnia wszystkie niezbędne ciepło potrzebne do osiągnięcia pożądanej temperatury otoczenia tak szybko jak to możliwe, a dzięki sterowaniu za pomocą dedykowanego elektronicznego termostatu z wyświetlaczem, SIRIO będzie w stanie utrzymać przytulny poziom komfortu z absolutną precyzją.

Termostat jest programowalny, dzięki czemu możemy ustawić każdą godzinę oraz każdy dzień tygodni zgodnie z naszymi potrzebami. Dodatkowo posiada wiele dodatkowych funkcji oszczędzających energię elektryczną.

 

Nóżki na kółkach do grzejnika SIRIOKółka do grzejnika SIRIO

Grzejniki elektryczne konwekcyjne SIRIO można również użytkować jako przenośny grzejnik konwekcyjny dzięki kółkom które są do zakupu osobno.

Więcej szczegółów na temat grzejników elektrycznych konwekcyjnych SIRIO

 

Grzejniki konwekcyjno-promiennikowy KLIMA

grzejnik konwekcyjno-promiennikowy KLIMAGrzejniki konwekcyjno-promiennikowe KLIMA to energooszczędne i bardzo efektywne grzejniki elektryczne. Naturalne konwektory połączone z ogrzewaniem na podczerwień zapewniają komfort, zdobiąc jednocześnie twój dom za pomocą nowoczesnego wzornictwa. Wewnętrzny rdzeń grzewczy z aluminium - element konwekcyjny - zapewnia wszystkie niezbędne ciepło potrzebne do osiągnięcia pożądanej temperatury otoczenia tak szybko jak to możliwe, a emisja ciepła z całego frontu - podczerwień utrzymuje to ciepło dużo mniejszą mocą. Termostat elektroniczny dzięki któremu możemy ustawić temperaturę co do 0,1oC , KLIMA posiada również duży czytelny wyświetlacz oraz wiele zaawansowanych funkcji zmniejszających zużycie energii.

Więcej szczegółów na temat grzejników elektrycznych konwekcyjno-promiennikowych KLIMA

 

Grzejnik konwekcyjno-promiennikowy DEKO

grzejnik konwekcyjno-promiennikowy DEKOPionowe grzejniki konwekcyjno-promiennikowe DEKO to energooszczędne i bardzo efektywne grzejniki elektryczne. Naturalne konwektory połączone z ogrzewaniem na podczerwień zapewniają komfort, zdobiąc jednocześnie twój dom za pomocą nowoczesnego wzornictwa. Wewnętrzny rdzeń grzewczy z aluminium - element konwekcyjny - zapewnia wszystkie niezbędne ciepło potrzebne do osiągnięcia pożądanej temperatury otoczenia tak szybko jak to możliwe, a emisja ciepła z całego frontu - podczerwień utrzymuje to ciepło dużo mniejszą mocą. Manualny termostat elektroniczny dzięki któremu możemy ustawić temperaturę, oraz wybrać odpowiedni tryb pracy.

Więcej szczegółów na temat grzejników elektrycznych konwekcyjno-promiennikowych DEKO

 

 

 

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE KONWEKCYJNE OD WŁOSKIEJ
FIRMY ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT

Promienniki podczerwieni
AURORA HOME COMFORT

Promienniki podczerwieni od Aurora Home Comfort to dwie serie produktowe QH3000 oraz SOLARIUM 1800.

 

Promienniki podczerwieni z serii QH3000

Promiennik podczerwieni QH3015Kwarcowy promiennik QH3012 posiada przełącznik sznurkowy umożliwiający zmianę mocy urządzenia poprzez załączenie jednej lampy (600W) lub obu naraz (1200W).

Dzięki zastosowaniu lamp o niskiej emisji światła promiennik podczerwieni QH3012 jest przeznaczony do użytku domowego a dzięki IP24 może być stosowany również w pomieszczeniach w których występuje wilgoć takich jak łazienka.

Ścienne promienniki podczerwieni z serii QH3000 są proste w montażu dzięki załączonemu szablonowi do odznaczenia trzech otworów montażowych. Możliwość zmiany kąta nachylenia w zakresie od 0o do 40o.

Więcej szczegółów na temat promienników podczerwieni z serii QH3000

 

PROMIENNIKI PODCZERWIENI STEROWANE ZA POMOCĄ PILOTA DO UŻYTKU W
OGRODACH ZIMOWYCH, RESTAURACJACH, HOTELACH ORAZ ZABUDOWANYCH TARASACH

Promiennik podczerwieni OASIPromiennik podczerwieni OASI

PROMIENNIKI PODCZERWIENI DO ZASTOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
POSIADAJĄCE BARDZO WYDAJNĄ LAMPĘ

Prominnik podczerwieni zewnętrzny OASI HT

 Więcej szczegółów na temat promiennika podczerwieni OASI oraz OASI HT

 

PROMIENNIKI PODCZERWIENI OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT

Termowentylatory
AURORA HOME COMFORT

Termowentylatory od Aurora Home Comfort to seria grzejników przenośnych oraz grzejników łazienkowych.

Termowentylatory CALYPSO DIGITAL

termowentylator calypso digitalCALYPSO DIGITAL - termowentylator z termostatem elektronicznym i wyświetlaczem LCD oraz dwiema mocami 1000W/2000W

Programowanie dobowe.

Termowentylator posiada podwójną ochronę bezpieczeństwa przed przegrzaniem.

Grzejnik elektryczny posiada podwójną izolację elektryczną przed porażeniem prądem oraz zabezpieczenie IP21, więc CALYPSO DIGITAL może być również używany w wilgotnych pomieszczeniach.

Bardzo cicha praca.

Posiada rączkę do łatwego przenoszenia.

Więcej szczegółów na temat termowentylatora CALYPSO DIGITAL

 

Termowentylatory LITHO

termowentylator lithoGrzejnik ten może służyć jako grzejnik przenośny.

Trzy tryby pracy:
- zimne powietrze
- ciepłe powietrze 1000W
- gorące powietrze 1800W

Posiada IP21, dzięki czemu możemy go wykorzystywać jako przenośny wolnostojące termowentylator

Bardzo wydajny - 20% więcej ciepła przy 10% mniejszym poborze prądu.

Więcej szczegółów na temat termowentylatora LITHO

 

Termowentylatory COMPACT

termowentylator ceramiczny compactBARDZO KOMPAKTOWY DESIGN ORAZ BARDZO CICHA PRACA

Nowoczesny i modny design przenośnych termowentylatorów z ceramicznym elementem grzejnym

Niezwykle płaski kształt mający tylko 8,5 cm. od grubości.

Wygodny i przytulny strumień powietrza z 2 ustawieniami mocy 800W / 1200W.

Cicha praca.

Lampka LED sygnalizująca pracę.

Wyjmowany i zmywalny filtr, aby chronić ceramiczny element grzewczy przed z kurzem.

Wyłącznik anty-przewróceniowy jako dodatkowe zabezpieczenie do już wbudowanych zabezpieczeń anty-przegrzaniowych.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Więcej szczegółów na temat termowentylatora COMPACT

 

TERMOWENTYLATORY ŁAZIENKOWE DOSTĘPNE SĄ W SEKCJI GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE ŁAZIENKOWE

Termowentylatory łazienkowe folioTermowentylatory łazienkowe touch
Termowentylatory łazienkowe mirror
Termowentylatory łazienkowe CES

 Więcej szczegółów na temat termowentylatora łazienkowych

 

TERMOWENTYLATORY OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT

Panele na podczerwień
RADIALIGHT® oraz AURORA HOME COMFORT

Panele na podczerwień od RADIALIGHT® oraz Aurora Home Comfort to grzejniki elektryczne ogrzewające pomieszczenie za pomocą emisji ciepła z elementu grzewczego.

 

Panele na podczerwień HALOS 15

Grzejnik na podczerwień HALOS 15Bardzo wydajny i prosty w obsłudze panel na podczerwień z możliwością ustawiania mocy - 750W lub 1500W. Dodatkowo posiada prosty termostat mechaniczny.

Halos 15 to przenośny panel na podczerwień dzięki czemu możemy go używać dokładnie tam gdzie jest to wymagane.

Panele na podczerwień dzięki zastosowaniu promieni cieplnych podobnych do promieni słonecznych, które ogrzewają wszystkie elementy znajdujące się w jego zasięgu. Następnie wszystkie nagrzane elementy oddają ciepło do pomieszczenia tworząc bardzo przytulną atmosferę.

Może być użytkowany jako ogrzewanie dodatkowe lub strefowe.

Więcej szczegółów na temat paneli na podczerwień HALOS 15

 

Panele na podczerwień w grzejnikach elektrycznych KLIMA, DEKO oraz DEVA

Grzejniki elektryczne KLIMA oraz DEKOGrzejniki KLIMA, DEKO oraz DEVA posiadają frontowy panel grzewczy który promieniuje ciepłem właśnie w postaci promieni podczerwonych. Dzięki czemu ogrzewa elementy znajdujące się przed urządzeniem, utrzymując temperaturę bardzo niską mocą, ponieważ jest to tylko około 10-15% nominalnej mocy urządzenia.

Posiadają również wbudowane termostaty które można zaprogramować. KLIMA i DEVA posiadają elektroniczny programowalny termostat tygodniowy, DEKO posiada prosty termostat który można zaprogramować za pomocą programatora ZEFIRO.

Więcej szczegółów na temat paneli na podczerwień KLIMA, DEKO i DEVA

 

Łazienkowe panele na podczerwień ACANTO oraz HELISEA

Łazienkowe panele na podczerwieńGrzejniki ACANTO oraz HELISEA są dwustronnymi panelami grzewczymi na podczerwień. Oba posiadają wbudowane termostaty oraz timery elektroniczne z ustawieniami 15, 30, 60 lub 120 minut. Występuje w dwóch wymiarach oraz mocach.

Łazienkowy panele na podczerwień ACANTO jest mocowany na stałe do ściana za pomocą czterech uchwytów, przednia strona ogrzewa łazienkę lub ręczniki dzięki relingom zamontowanych na obudowie. Tylna część panele ogrzewa ścianę.

Łazienkowy panele na podczerwień HELISEA jest mocowany do ściana za pomocą dwóch uchwytów, które są na zawiasie co umożliwia obracanie i wykorzystywanie obu stron panela grzewczego do ogrzewania lub suszenia ręczników.

Więcej szczegółów na temat łazienkowe panele na podczerwień ACANTO oraz HELISEA

 

Przemysłowe panele na podczerwień THERMO

Panel na podczerwień THERMOWysokotemperaturowe panele grzewcze THERMO są do montażu sufitowego wszędzie tam gdzie wymagane jest ogrzanie danej strefy bez potrzeby ogrzewania np. całej hali lub magazynu. Dzięki czemu możemy ogrzewać tylko miejsca gdzie przebywają osoby.

Panele na podczerwień THERMO można zasilać za pomocą jednej fazy lub trzech faz. Dostępne moce od 1750W do 5250W.

Panele na podczerwień THERMO posiadają dużą powierzchnię grzewczą która emituje ciepło za pomocą długiej fali podczerwieni.

Bardzo wydajny element grzewczy panela THERMO sprawia że ciepło jest emitowane idealnie z całej jego powierzchni.

 

Więcej szczegółów na temat przemysłowych paneli na podczerwień THERMO

 

PANELE NA PODCZERWIEŃ OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT

Podkategorie