Domowe ogrzewanie elektryczne
RADIALIGHT® oraz AURORA

Włoska fabryka ERMETE GIUDICI S.P.A. która powstała w 1939 roku i od samego początku zajmuje się produkcją małych urządzeń gospodarstwa domowego przedstawia domowe ogrzewanie elektryczne z serii produktowej RADIALIGHT® oraz AURORA.

Logo RadialightRADIALIGHT® wszystkie produkty z tej serii to nowe rozwiązania w dziedzinie domowego ogrzewania elektrycznego.

Logo AuroraAURORA HOME COMFORT to termowentylatory, termowentylatory łazienkowe, promienniki podczerwieni oraz panele na podczerwień wszystkie do zastosowania jako domowe ogrzewanie elektryczne.

Produkty z kategorii domowego ogrzewania elektrycznego podzieliliśmy na następujące kategorie:

Energooszczędne grzejniki elektryczne
Energooszczędne grzejniki elektryczne - grzejniki elektryczne KLIMA oraz grzejniki elektryczne DEKOW kategorii znajdują się pokojowe grzejniki elektryczne KLIMA, KLIMA W-Fi i DEKO oraz łazienkowy grzejnik elektryczny DEVA wszystkie wyposażone w termostat i charakteryzujące się niskim zużyciem energii oraz dużą wydajnością dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii od RADIALIGHT.

Grzejniki KLIMA i KLIMA Wi-Fi posiadają dwa elementy grzewcze i bardzo zaawansowany termostat programowalny z wyświetlaczem który cały czas monitoruje temperaturę w pomieszczeniu oraz temperaturę obu elementów grzewczych aby jak najefektywniej ogrzać pomieszczenie. Takie połączenie nie tylko gwarantuje odpowiednią temperaturę w pomieszczenie ale również mniejsze zużycie energii a co za tym idzie mniejsze rachunki za energię elektryczną.

Grzejniki KLIMA Wi-Fi posiadają wbudowany moduł Wi-Fi dzięki czemu możemy sterować nimi poprzez aplikacje na Android i IOS.

Pionowy grzejniki DEKO posiada trzy elementy grzewcze i elektroniczny termostat sterowany manualnie który cały czas monitoruje temperaturę w pomieszczeniu a dzięki dwóm elementom konwekcyjnym jest wstanie bardzo szybko reagować na zmiany temperatury. Dodatkowo dzięki wylotom ciepłego powietrza na obie strony grzejnika.

Pionowy łazienkowy grzejnik DEVA posiada dwa elementy grzewcze i elektroniczny dotykowy termostat z wyświetlaczem został zaprojektowany aby szybko i efektywnie ogrzewać łazienkę. 

<Czytaj więcej na temat energooszczędnych grzejników elektrycznych>

Grzejniki elektryczne łazienkowe
Grzejniki elektryczne łazienkowe - grzejniki elektryczne łazienkowe Acanto oraz Helisea, Temowentylatory łazienkowe Ces, Mirror, Folio, TouchW kategorii znajdują się panele grzewcze ACANTO, HELISEA wyposażone w termostat oraz czasówkę, jak również duży wybór termowentylatorów specjalnie zaprojektowanych do użytku w łazienkach. Energooszczędny grzejnik łazienkowy DEVA znajduje się w kategorii energooszczędne grzejniki elektryczne.

<Czytaj więcej na temat grzejników elektrycznych łazienkowych>

 Grzejniki elektryczne konwekcyjne
Grzejniki elektryczne konwekcyjne - Grzejniki elektryczne SIRIOWydajne grzejniki elektryczne z serii SIRIO posiadające wydajny aluminiowy element grzewczy oraz wbudowany programowalny termostat z wyświetlaczem. Dedykowany termostat, który zarządza nie tylko temperaturą w pomieszczeniu ale również kontroluje temperaturę elementu grzewczego, dzięki czemu zużycie energii jest dużo mniejsze.

Grzejniki SIRIO możemy zaprogramować na cały tydzień (każdej godzinie możemy przypisać jedną z 5 temperatur).

Dodatkowo SIRIO możemy wyposażyć w kółka i używać go jako przenośny.

<Czytaj więcej na temat grzejników elektrycznych konwekcyjnych>

Termowentylatory
Termowentylatory - Termowentylator ceramiczny Compact oraz Termowentylator PikkoloW tej kategorii znajduje się termowentylatory - ceramiczny COMPACT oraz wolnostojące PIKKOLO i CALYPSO DIGITAL. Wszystkie pozostałe termowentylatory łazienkowe znajdują się w kategorii grzejniki elektryczne łazienkowe.

<Czytaj więcej na temat termowentylatorów>

Promienniki podczerwieni
Promienniki podczerwieni - Promiennik podczerwieni QH3000 oraz Promiennik podczerwieni SolariumPromienniki na podczerwień do zastosowania domowego z serii AURORA. Seria QH3000 oraz Solarium 1800.

<Czytaj więcej na temat promienników podczerwieni>

Panele na podczerwień
Panele na podczerwień - Panel na podczerwień Halos 15Jeden z nielicznych na naszym rynku paneli na podczerwień wyposażonych w termostat oraz regulację mocy 750W / 1500W. W komplecie posiadający mocowanie ścienne oraz nóżkę dzięki czemu możemy go wykorzystywać jako stacjonarny lub przenośny grzejnik na podczerwień. HALOS 15 pod względem zużycia energii nie różni się niczym od innych paneli na podczerwień. Charakteryzuje się natomiast dużą wydajnością oraz niską ceną.

<Czytaj więcej na temat paneli na podczerwień>

 

W powyższych kategoriach znajdą państwo grzejniki elektryczne do zastosowania jako domowe ogrzewanie elektryczne które może być użytkowane jako
- ogrzewanie elektryczne podstawowe – umieszczając nasze grzejniki elektryczne w każdym pomieszczeniu w twoim mieszkaniu i domu.
- ogrzewanie elektryczne dodatkowe – uzupełniające obecne ogrzewanie wodne, gazowe lub elektryczne.
- ogrzewanie elektryczne tymczasowe – idealne rozwiązanie do domków letniskowych lub weekendowych.

 

DOMOWE OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE OD WŁOSKIEJ FIRMY ERMETE GIUDICI
WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT® ORAZ AURORA HOME COMFORT