Grzejniki elektryczne konwekcyjne
RADIALIGHT®

Grzejniki elektryczne konwekcyjne od RADIALIGHT® to seria konwektorów do użytku domowego.

Grzejnik konwekcyjny STYLO

Grzejnik elektryczny konwekcyjnyGrzejniki konwekcyjne STYLO oszczędna i efektywna technologia w minimalistycznym stylu. Naturalne konwektory są najprostszym rozwiązaniem, aby zapewnić odpowiedni komfort, zdobiąc jednocześnie twój dom za pomocą nowoczesnego wzornictwa. Wewnętrzny rdzeń grzewczy z aluminium - element konwekcyjny - zapewnia wszystkie niezbędne ciepło potrzebne do osiągnięcia pożądanej temperatury otoczenia tak szybko jak to możliwe, a dzięki sterowaniu za pomocą prostego elektronicznego termostatu, STYLO będzie w stanie utrzymać przytulny poziom komfortu z absolutną precyzją.

 

termostat grzejnika konwekcyjnego STYLOModuł programujący     Termostat grzejnika STYLO

Grzejniki elektryczne konwekcyjne STYLO można również zaprogramować na cały tydzień dokupując do konwektora moduł programujący oraz programator ZEFIRO. Dzięki temu uzyskujemy pełną kontrolę nad temperaturą oraz godzinami pracy grzejnika konwekcyjnego zyskując tym samym dodatkowe oszczędności na zużyciu energii elektrycznej.

Więcej szczegółów na temat grzejników elektrycznych konwekcyjnych STYLO

 

Grzejniki konwekcyjno-promiennikowy KLIMA

grzejnik konwekcyjno-promiennikowy KLIMAGrzejniki konwekcyjno-promiennikowe KLIMA to energooszczędne i bardzo efektywne grzejniki elektryczne. Naturalne konwektory połączone z ogrzewaniem na podczerwień zapewniają komfort, zdobiąc jednocześnie twój dom za pomocą nowoczesnego wzornictwa. Wewnętrzny rdzeń grzewczy z aluminium - element konwekcyjny - zapewnia wszystkie niezbędne ciepło potrzebne do osiągnięcia pożądanej temperatury otoczenia tak szybko jak to możliwe, a emisja ciepła z całego frontu - podczerwień utrzymuje to ciepło dużo mniejszą mocą. Termostat elektroniczny dzięki któremu możemy ustawić temperaturę co do 0,1oC , KLIMA posiada również duży czytelny wyświetlacz oraz wiele zaawansowanych funkcji zmniejszających zużycie energii.

Więcej szczegółów na temat grzejników elektrycznych konwekcyjno-promiennikowych KLIMA

 

Grzejnik konwekcyjno-promiennikowy DEKO

grzejnik konwekcyjno-promiennikowy DEKOPionowe grzejniki konwekcyjno-promiennikowe DEKO to energooszczędne i bardzo efektywne grzejniki elektryczne. Naturalne konwektory połączone z ogrzewaniem na podczerwień zapewniają komfort, zdobiąc jednocześnie twój dom za pomocą nowoczesnego wzornictwa. Wewnętrzny rdzeń grzewczy z aluminium - element konwekcyjny - zapewnia wszystkie niezbędne ciepło potrzebne do osiągnięcia pożądanej temperatury otoczenia tak szybko jak to możliwe, a emisja ciepła z całego frontu - podczerwień utrzymuje to ciepło dużo mniejszą mocą. Manualny termostat elektroniczny dzięki któremu możemy ustawić temperaturę, oraz wybrać odpowiedni tryb pracy.

Więcej szczegółów na temat grzejników elektrycznych konwekcyjno-promiennikowych DEKO

 

 

 

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE KONWEKCYJNE OD WŁOSKIEJ
FIRMY ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT