Grzejniki elektryczne łazienkowe
RADIALIGHT® oraz AURORA

Grzejniki elektryczne łazienkowe od RADIALIGHT®
Energooszczędne grzejniki łazienkowe z serii DEVA to połączenie ogrzewania na podczerwień z termowentylatorem do szybkiego oraz stabilnego ogrzewania naszej łazienki. Wbudowany termostat elektroniczny z wyświetlaczem oraz dotykowymi przyciskami. Posiada wiele funkcji energooszczędnych oraz zaprojektowanych specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich w łazience. Te funkcji to czujnik otwartego okna, tryb auto, tryb turbo, tryb suszenia ręczników.
Technologia DHS od RADIALIGHT użyta w grzejnikach łazienkowych ACANTO oraz HELISEAEnergooszczędne grzejniki łazienkowe z serii ACANTO oraz HELISEA są wyposażone w technologię DHS (technologia rozproszonego ciepła). Technologia ta umożliwia równomierne rozgrzewanie się elementu grzewczego, a co za tym idzie idealne rozproszenie ciepła. Dzięki czemu możemy nie tylko ogrzewać naszą łazienkę ale również ogrzewać lub suszyć ręczniki na zintegrowanych z obudową relingach. Ogrzewają pomieszczenie dzięki radiacji ciepła, a dzięki zastosowaniu specjalnego elementu grzewczego emisja ciepła odbywa się w obie strony. Więcej szczegółów znajdą państwo poniżej.

Grzejniki elektryczne łazienkowe od AURORA HOME COMFORT są to termowentylatory specjalnie zaprojektowane oraz opatentowane przez włoską firmę ERMETE GIUDICI S.P.A. która od 1939 roku produkuje małe urządzenia gospodarstwa domowego. Termowentylatory łazienkowe bardzo szybko oraz wydajnie ogrzeją nawet duże łazienki, a dzięki zastosowanym dodatkowym funkcjom pomagają nam dodatkowo oszczędzać energię. Więcej szczegółów na temat modeli grzejników elektrycznych łazienkowych znajdą państwo poniżej.

 

Logo Radialight
ENERGOOSZCZĘDNE GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Grzejniki elektryczne łazienkowe  DEVA

Łazienkowy grzejnik elektryczny DEVAGrzejniki łazienkowe elektryczne DEVA są innowacyjnym połączeniem promiennika ciepła (podczerwieni) z termowentylatorem do montażu stacjonarnego za pomocą stelaża ściennego. Termostat elektroniczny z dotykowymi przyciskami oraz wyświetlaczem jest umieszczony na przednie części obudowy.
Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy szybko oraz równomiernie ogrzaną łazienkę, dodatkowo ciepłe i suche ręczniki, a dzięki dużej wydajności cieplnej grzejnik łazienkowy DEVA jest energooszczędny.

Grzejniki elektryczne łazienkowe DEVA
Kolor: Białe szkło, Czarne szkło, Lustro
Wymiary - 113 x 62 x 12,5 - Moc 1500W
Możliwość ładowania telefonu za pomocą złącza USB
Idealny do łazienek maksymalnie do 15m2 - wyposażony w 2 relingi o regulowanej pozycji
Podany obszar możliwy do ogrzania jest orientacyjny i zależy od klasy energetycznej budynku.

<Czytaj więcej na temat grzejnika łazienkowego elektrycznego DEVA>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe ACANTO

Grzejnik łazienkowy elektryczny AcantoGrzejniki łazienkowe elektryczne ACANTO są promiennikami ciepła (podczerwieni) do montażu stacjonarnego za pomocą czterech uchwytów do ściany. Termostat jest umieszczony z prawej strony urządzenia.
Nasza technologia gwarantuje równomiernie ogrzaną łazienkę oraz ciepłe i suche ręczniki, a dzięki elementowi grzewczemu o niskim zużyciu energii i wysokiej wydajności cieplnej grzejnik łazienkowy ACANTO jest energooszczędny.

Lekki i łatwy w montażu

Występuje w jednym wymiarze oraz mocy:

Grzejniki elektryczne łazienkowe ACANTO 110
Wymiary - 101 x 52 x 16,5 - Moc 450W
Idealny do łazienek maksymalnie 6m2 - wyposażony w 3 relingi oraz 2 haczyki na szlafroki
Podany obszar możliwy do ogrzania jest orientacyjny i zależy od klasy energetycznej budynku.

Oba modele wyposażone są w manualny termostat oraz timer z 4 pozycjami (15 - 30 - 60 - 120 minut) dostępne w kolorze białym.

<Czytaj więcej na temat grzejnika łazienkowego elektrycznego ACANTO>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe HELISEA

Grzejnik łazienkowy elektryczny HeliseaGrzejniki łazienkowe elektryczne HELISEA są pierwszymi promiennikami ciepła (podczerwieni) do montażu ściennego za pomocą dwóch ruchomych zawiasów, dzięki czemu jedna strona urządzenia może służyć do ogrzewania łazienki, a druga do suszenia ręczników.
Nasza technologia gwarantuje równomiernie ogrzaną łazienkę oraz ciepłe i suche ręczniki. Dzięki elementowi grzewczemu o niskim zużyciu energii i wysokiej wydajności cieplnej, a dodatkowo jest umieszczony na ruchomych zawiasach grzejnik łazienkowy HElLISEA jest również energooszczędny.

Lekki i łatwy w montażu

Występuje w jednym wymiarze oraz mocy:

Grzejniki elektryczne łazienkowe HELISEA 110
Wymiary - 101 x 52 x 16,5 - Moc 450W
Idealny do łazienek maksymalnie 6m2 - wyposażony w 6 relingów oraz 2 haczyki na szlafroki
Podany obszar możliwy do ogrzania jest orientacyjny i zależy od klasy energetycznej budynku.

Oba modele wyposażone są w manualny termostat oraz timer z 4 pozycjami (15 - 30 - 60 - 120 minut) dostępne w kolorze białym.

<Czytaj więcej na temat grzejnika łazienkowego elektrycznego HELISEA>

 

Logo AuroraTERMOWENTYLATORY ŁAZIENKOWE WISZĄCE

Grzejniki elektryczne łazienkowe TOUCH z elektronicznym termostatem

Grzejnik elektryczny łazienkowy Touch o mocy 1800WGrzejniki elektryczne łazienkowe TOUCH są to termowentylatory łazienkowe z plastikową obudową. Wyposażone w zespolony z obudową reling, który ma ukryte haczyki aby można było powiesić ręczniki. Obudowa jest bardzo cienka ma zaledwie 11 cm i została opatentowana.
Termowentylatory łazienkowe z serii TOUCH wyposażone są w termostat elektroniczny umieszczony na przedniej części obudowy, termostat możemy zaprogramować na cały tydzień za pomocą dotykowych przycisków.
Dzięki specjalnemu systemowi przepływu powietrza jego wydajność jest większa w porównaniu do grzejników elektrycznych łazienkowych podobnej mocy. Wylot ogrzanego powietrza od dołu grzejnika ukierunkowany do przodu.
Grzejniki elektryczne łazienkowe TOUCH wyposażone są również w kilka dodatkowych funkcji zmniejszających zużycie energii elektrycznej. Między innymi czujnik obecności, czujnik otwartego okna, funkcja przeciwzamrożeniowa oraz zmienną moc. Podczas podnoszenia temperatury moc urządzenia to 1800W a na dogrzewanie oraz utrzymywanie temperatury to tylko 1000W.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego TOUCH>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe FOLIO

Grzejnik elektryczny łazienkowy Folio o mocy 1800WGrzejniki elektryczne łazienkowe FOLIO są to termowentylatory łazienkowe z plastikową obudową (grzejnik FOLIO) lub plastikową z frontem z lustra (grzejnik FOLIO VISIO). Oba wyposażone w zespolony z obudową reling, który ma ukryte haczyki, aby można było powiesić ręczniki. Obudowa jest bardzo cienka ma zaledwie 11 cm i została opatentowana.
Dzięki specjalnemu systemowi przepływu powietrza jego wydajność jest większa w porównaniu do grzejników elektrycznych łazienkowych podobnej mocy. Wylot ogrzanego powietrza od dołu grzejnika ukierunkowany do przodu.
Termowentylatory łazienkowe z serii FOLIO wyposażone są w termostat oraz timer 60 minutowy, moc urządzenia działającego na termostacie to 1000W, a na timerze 1800W.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego FOLIO>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe CES

Grzejnik łazienkowy elektryczny CES5000Elektryczne grzejniki łazienkowe CES są serią termowentylatorów łazienkowych z metalową obudową oraz termostatem znajdującym się na przedniej obudowie.

Przedni metalowy grill ukierunkowuje przepływ ogrzanego powietrza do przodu grzejnika.

Maksymalna moc grzejników elektrycznych łazienkowych z serii CES to 2000W.

Dostępny model CES 5000 który posiada wbudowany termostat.

Wytrzymały oraz kompaktowy.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego CES>

 

Grzejniki elektryczne łazienkowe LITHO

Grzejnik łazienkowy elektryczny LITHOElektryczne grzejniki łazienkowe LITHO to termowentylator przenośny łazienkowy z plastikową obudową oraz termostatem znajdującym się z prawej strony obudowy.

Przedni grill ukierunkowuje przepływ ogrzanego powietrza do przodu grzejnika. Maksymalna moc grzejnika elektrycznego łazienkowego LITHO to 1800W.

LITHO wyposażone jest w filtr przeciwpyłowy.

Posiada termostat do kontroli temperatury w pomieszczeniu oraz przełącznik mocy 1000W lub 1800W. 

LITHO może być również używane jako wentylator.

<Czytaj więcej na temat elektrycznego grzejnika łazienkowego LITHO>

 

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE ŁAZIENKOWE OD WŁOSKIEJ FIRMY ERMETE GIUDICI
WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT® ORAZ AURORA HOME COMFORT