Elektryczny grzejnik łazienkowy CES
AURORA HOME COMFORT

Elektryczne grzejniki łazienkowe CES od Aurora Home Comfort to seria grzejników łazienkowych z metalową obudową. Wylot ciepłego powietrza jest chroniony przez metalowy grill, którego dodatkową funkcją jest ukierunkowanie powietrze w stronę ogrzewanego powietrza. Na przedniej obudowie poza pokrętłami od termostatu i czasówki znajduje się również dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia. Grzejniki łazienkowe CES wyposażone są również w filtr przeciwpyłkowy, który jest wyjmowalny z możliwością jego umycia (trzeba pamiętać aby filtr był umieszczony w urządzeniu podczas jego pracy). Czystość filtra przedłuży żywotność naszego urządzenia jak również zapobiegnie unoszeniu się kurzu z wylotu powietrza.

Dodatkową zaletą jest to że wszystkie pokrętła zostały umieszczone na przedniej zaokrąglonej obudowie, dzięki czemu grzejnik jest bardzo wytrzymały i bardzo zgrabny.

Najważniejsze zalety elektrycznych grzejników łazienkowych z serii CES:
- Wbudowany termostat – wszystkie modele
- Timer 60 minutowy – modele 5060 oraz 5062
- Dwie moce grzewcze 1200W oraz 2000W – modele 5060 oraz 5062
- Reling do suszenia ręczników – model 5062
- Filtr przeciwpyłkowy - wszystkie modele, możliwość wyjęcia oraz umycia
- Cicha praca
- Łatwy montaż – wymagane są tylko trzy otwory
- Bardzo wydajny element grzewczy – bardzo szybko osiąga niezbędną temperaturę
- Bardzo wydajny wentylator
- Termostat posiada funkcję przeciwzamrożeniową (utrzymywanie temperatury 7 – 10oC)
- Dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia

 elektryczne grzejniki łazienkowe z serii CES

Seria CES to trzy modele dzięki którym możemy dobrać ten właściwy:

CES 5000 jest to elektryczny grzejnik łazienkowy wyposażony w termostat, a jego moc to 2000W. Jest to najprostsza wersja grzejnika, dzięki stałej mocy jest on zawsze gotowy do utrzymywania pożądanej temperatury, która została ustawiona na termostacie.

CES 5060 jest to elektryczny grzejnik łazienkowy wyposażony w termostat oraz Timer 60 minutowy. Wersja ta posiada dwie moce grzewcze 1200W – gdy urządzenie działa na termostacie oraz 2000W gdy urządzenie działa na Timerze.
Z tego powodu możemy ten model używać na dwa sposoby. Pierwszym jest używanie tylko termostatu – wystarczy tylko ustawić pożądaną temperaturę i cieszyć się ciepłem w łazience (działamy wtedy mniejszą mocą i możemy pozwolić sobie na niższą temperaturę w pomieszczeniu, dzięki czemu uzyskamy dodatkowe oszczędności na zużyciu energii elektrycznej). Drugim jest używanie grzejniki przy pomocy Timera, dzięki tej funkcji nie pilnowany jest termostat, dzięki czemu możemy go wykorzystać do chwilowego podnoszenie temperatury lub do szybkiego dogrzewania łazienki, ponieważ  po określonym czasie grzejnik sam przełącza się na temperaturę która była wcześniej ustawioną na termostacie (na kilka minut przed prysznicem podnosimy temperaturę bez potrzeby zmiany ustawień termostatu).

CES 5062 jest to elektryczny grzejnik łazienkowy wyposażony w termostat, Timer 60 minutowy oraz reling do powieszenia ręczników. Wersja ta posiada dwie moce grzewcze 1200W – gdy urządzenie działa na termostacie oraz 2000W gdy urządzenie działa na Timerze.
Z tego powodu możemy ten model używać na trzy sposoby. Pierwszym jest używanie tylko termostatu – wystarczy tylko ustawić pożądaną temperaturę i cieszyć się ciepłem w łazience (działamy wtedy mniejszą mocą i możemy pozwolić sobie na niższą temperaturę w pomieszczeniu, dzięki czemu uzyskamy dodatkowe oszczędności na zużyciu energii elektrycznej). Drugim jest używanie Timera, ponieważ w tej funkcji nie jest pilnowany termostat możemy go wykorzystać do szybkiego dogrzewania pomieszczenia lub do chwilowego podnoszenie temperatury w łazience, po określonym czasie grzejnik sam przełącza się na temperaturę ustawioną na termostacie (na kilka minut przed prysznicem podnosimy temperaturę bez potrzeby zmiany ustawień termostatu). Trzecim jest używanie grzejnika jako suszarki do ręczników dzięki temu, że grzejnik wyposażony jest w podwójny reling, dzięki któremu możemy wysuszyć lub ogrzać nasze ręczniki, a za pomocą Timer ustawiamy sobie czas po którym grzejniki sam się wyłączy.

 

ZAPROJEKTOWANY ORAZ STWORZONY W 100% WE WŁOSZECH

 

Elektryczny grzejnik łazienkowy CES jest dostępna w trzech wariantach:

  • Łazienkowy termowentylator CES5000CES 5000 - obudowa zrobiona z lakierowanego metalu

Moc przy 230V / 50Hz: 2000W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: brak
Termostat manualny
Funkcja przeciwzamrożeniowa

  • CES 5060 - obudowa zrobiona z lakierowanego metaluŁazienkowy termowentylator CES5060

Moc Timer przy 230V / 50Hz: 2000W
Moc Termostat przy 230V / 50Hz: 1200W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: brak
Termostat manualny
Timer 60 minut
Funkcja przeciwzamrożeniowa

  • CES 5062 - obudowa zrobiona z lakierowanego metalu + plastikowy relingŁazienkowy termowentylator CES5060

Moc Timer przy 230V / 50Hz: 2000W
Moc Termostat przy 230V / 50Hz: 1200W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: 1
Termostat manualny
Timer 60 minut
Funkcja przeciwzamrożeniowa

 

ELEKTRYCZNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY CES OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT