Elektryczny grzejnik łazienkowy MIRROR
AURORA HOME COMFORT

Elektryczne grzejniki łazienkowe MIRROR od Aurora Home Comfort to seria grzejników łazienkowych o froncie z metalu oraz plastikowych boczkach. Wylot ciepłego powietrza jest chroniony przez metalowy grill, którego dodatkową funkcją jest ukierunkowanie powietrze w stronę ogrzewanego powietrza. Na przedniej obudowie znajduje się również dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia. Grzejniki łazienkowe MIRROR wyposażone są również w filtr przeciwpyłkowy, który jest wyjmowalny z możliwością jego umycia (trzeba pamiętać aby filtr był umieszczony w urządzeniu podczas jego pracy). Czystość filtra przedłuży żywotność naszego urządzenia jak również zapobiegnie unoszeniu się kurzu z wylotu powietrza.

Dodatkową zaletą jest to że wszystkie pokrętła zostały ukryte z prawej strony grzejnika, dzięki czemu otrzymaliśmy smukły i bardzo elegancki wygląd. Przednia obudowa jest pozbawiona jakichkolwiek wystających elementów.

Najważniejsze zalety elektrycznych grzejników łazienkowych z serii MIRROR:
- Wbudowany termostat – wszystkie modele
- Filtr przeciwpyłkowy - wszystkie modele, możliwość wyjęcia oraz umycia
- Timer 60 minutowy – modele TH 60 oraz TH 60 2B
- Reling do suszenia ręczników – model TH 60 2B
- Cicha praca
- Łatwy montaż – wymagane są tylko trzy otwory
- Bardzo wydajny element grzewczy – bardzo szybko osiąga niezbędną temperaturę
- Dwie moce grzewcze 1000W oraz 1800W – modele TH 60 oraz TH 60 2B
- Bardzo wydajny wentylator
- Termostat posiada funkcję przeciwzamrożeniową (utrzymywanie temperatury 7 – 10oC)
- Dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia

 elektryczne grzejniki łazienkowe z serii MIRROR

Seria MIRROR to trzy modele dzięki którym możemy dobrać ten właściwy:

MIRROR TH jest to elektryczny grzejnik łazienkowy wyposażony w termostat, a jego moc to 1800W. Jest to najprostsza wersja grzejnika, dzięki stałej mocy jest on zawsze gotowy do utrzymywania pożądanej temperatury, która została ustawiona na termostacie.

MIRROR TH 60 oraz TH 60 2B są to elektryczne grzejniki łazienkowe wyposażony w termostat, Timer 60 minutowy, dodatkowo model TH 60 2B posiada reling do powieszenia ręczników. Obie wersje posiadają dwie moce grzewcze 1000W gdy urządzenie działa tylko na termostacie oraz 1800W gdy urządzenie działa na Timerze.
Z tego powodu możemy oba modele używać na dwa sposoby. Pierwszym jest używanie tylko termostatu – wystarczy tylko ustawić pożądaną temperaturę i cieszyć się ciepłem w łazience (działamy wtedy mniejszą mocą i możemy pozwolić sobie na niższą temperaturę w pomieszczeniu, dzięki czemu uzyskamy dodatkowe oszczędności na zużyciu energii elektrycznej). Drugim jest używanie Timera, ponieważ w tej funkcji nie jest pilnowany termostat możemy go wykorzystać do szybkiego dogrzewania pomieszczenia lub do chwilowego podnoszenie temperatury w łazience, po określonym czasie grzejnik sam przełącza się na temperaturę ustawioną na termostacie (na kilka minut przed kąpielą podnosimy temperaturę bez potrzeby zmiany ustawień termostatu).

MIRROR TH 60 2B może być dodatkowo używany do suszenia ręczników dzięki temu, że grzejnik wyposażony jest w podwójny reling, w każdej chwili możemy również włączyć Timer dzięki czemu nie musimy pamiętać o pilnowaniu grzejnika, dodatkową zaletą jest ukierunkowanie ciepłego powietrza przez metalowy grill znajdujący się na przedniej obudowie.

 

ZAPROJEKTOWANY ORAZ STWORZONY W 100% WE WŁOSZECH

 

Elektryczny grzejnik łazienkowy MIRROR jest dostępna w trzech wariantach:

  • Łazienkowy termowentylator Mirror THMIRROR TH - obudowa zrobiona z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz front z lakierowanego metalu

Moc przy 230V / 50Hz: 1800W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: brak
Termostat manualny
Funkcja przeciwzamrożeniowa

 

  • MIRROR TH 60 - obudowa zrobiona z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz front z lakierowanego metalu

Łazienkowy termowentylator Mirror TH 60Moc przy 230V / 50Hz: 1800W
Moc Termostat przy 230V / 50Hz: 1000W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: brak
Termostat manualny
Timer 60 minut
Funkcja przeciwzamrożeniowa

 

  • Łazienkowy termowentylator Mirror TH60 2BMIRROR TH 60 2B - obudowa zrobiona z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz front z lakierowanego metalu + plastikowy reling

Moc Timer przy 230V / 50Hz: 1800W
Moc Termostat przy 230V / 50Hz: 1000W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: 1
Termostat manualny
Timer 60 minut
Funkcja przeciwzamrożeniowa

ELEKTRYCZNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY MIRROR OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT