Grzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO
AURORA HOME COMFORT

Termostat i timer grzejnika łazienkowego FOLIOGrzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO od Aurora Home Comfort to grzejnik łazienkowy z prostym termostatem oraz 60 minutową wyłącznikiem czasowym. Grzejnik łazienkowy został zaprojektowany tak aby był jak najcieńszy (jego grubość to zaledwie 11 cm) dzięki czemu wylot ciepłego powietrza umieszczony jest od spodu urządzenia i jest dodatkowo chroniony przez metalowy grill, którego dodatkową funkcją jest ukierunkowanie powietrze w stronę ogrzewanego powietrza. Na przedniej obudowie poza dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia nie ma nic więcej. Grzejniki łazienkowe FOLIO wyposażone są również w filtr przeciwpyłkowy, który jest wyjmowalny z możliwością jego umycia (trzeba pamiętać aby filtr był umieszczony w urządzeniu podczas jego pracy). Czystość filtra przedłuży żywotność naszego urządzenia jak również zapobiegnie unoszeniu się kurzu z wylotu powietrza.

Dodatkową zaletą jest to że wszystkie pokrętła zostały umieszczone z lewej strony obudowy, co w połączeniu z jego bardzo cienką obudową sprawia, że grzejnik jest bardzo elegancki i zgrabny. Dodatkowo reling został zespolony z obudową, posiada on również ukryte haczyki na ręczniki.

Grzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO jest dostępny w dwóch wersjach które różnią się tylko frontową częścią obudowy:

- FOLIO - posiada obudowa oraz front zrobiony z wysokiej jakości tworzyw sztucznychFiltr grzejnika łazienkowego FOLIO
- FOLIO VISIO - obudowa zrobiona z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz front z lustra

Najważniejsze zalety grzejników elektrycznych łazienkowych z serii FOLIO:
- Front z lustra - FOLIO VISIO
- Wbudowany termostat
- Timer 60 minutowy
- Dwie moce grzewcze 1000W oraz 1800W
- Reling do suszenia ręczników oraz ukryte haczki
- Filtr przeciwpyłkowy - możliwość wyjęcia oraz umycia
- Cicha praca
- Łatwy montaż – wymagane są tylko trzy otwory
- Bardzo wydajny element grzewczy – bardzo szybko osiąga niezbędną temperaturę
- Bardzo wydajny wentylator
- Termostat posiada funkcję przeciwzamrożeniową (utrzymywanie temperatury 7 – 10oC)
- Dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia

Grzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO

Grzejniki elektryczne łazienkowe z serii FOLIO nie różnią się pomiędzy sobą niczym po za frontem jeden jest cały zrobiony z wysokiej jakości tworzyw sztucznych a drugi z frontem z lustra. Wersja z lustrem ma dodatkową funkcję którą jest zapobieganie zaparowaniu. Obie wersje są wyposażone w termostat który utrzymuje zadaną temperaturę mniejszą mocą 1000W oraz Timer 60 minutowy który podczas działania nie pilnuje ustawień termostatu tylko działa przez określony czas większą mocą 1800W.
Z tego powodu możemy modele z serii FOLIO używać na cztery sposoby. Pierwszym jest używanie tylko termostatu – wystarczy tylko ustawić pożądaną temperaturę i cieszyć się ciepłem w łazience (działamy wtedy mniejszą mocą i możemy pozwolić sobie na niższą temperaturę w pomieszczeniu, dzięki czemu uzyskamy dodatkowe oszczędności na zużyciu energii elektrycznej). Drugim jest używanie Timera, ponieważ w tej funkcji nie jest pilnowany termostat możemy go wykorzystać do szybkiego dogrzewania pomieszczenia lub do chwilowego podnoszenie temperatury w łazience, po określonym czasie grzejnik sam przełącza się na temperaturę ustawioną na termostacie (na kilka minut przed prysznicem podnosimy temperaturę bez potrzeby zmiany ustawień termostatu). Trzecim jest używanie grzejnika jako suszarki do ręczników dzięki temu, że grzejnik wyposażony jest w podwójny reling, dzięki któremu możemy wysuszyć lub ogrzać nasze ręczniki, a za pomocą Timer ustawiamy sobie czas po którym grzejniki sam się wyłączy. Czwartym jest używanie grzejnika w cieplejsze dni (wiosna - lato) ustawionego na temperaturę przeciwzamrożeniową, a uruchamianie go za pomocą Timera dzięki czemu będziemy mogli korzystać z niego tylko wtedy gdy tego tak naprawdę potrzebujemy (np. przed kąpielą lub prysznicem).

 

ZAPROJEKTOWANY ORAZ STWORZONY W 100% WE WŁOSZECH

 

Grzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO jest dostępna w dwóch wariantach:

  • FOLIO - obudowa oraz front zrobiony z wysokiej jakości tworzyw sztucznych

Moc Timer przy 230V / 50Hz: 1800WGrzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO
Moc Termostat przy 230V / 50Hz: 1000W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: 1
Haczyki: 4
Termostat manualny
Timer 60 minut
Funkcja przeciwzamrożeniowa

 

  • Grzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO VISIOFOLIO VISIO - obudowa zrobiona z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz front z lustra

Moc Timer przy 230V / 50Hz: 1800W
Moc Termostat przy 230V / 50Hz: 1000W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: 1
Haczyki: 4
Termostat manualny
Timer 60 minut
Funkcja przeciwzamrożeniowa

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY FOLIO OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT