Panele na podczerwień
RADIALIGHT® oraz AURORA HOME COMFORT

Panele na podczerwień od RADIALIGHT® oraz Aurora Home Comfort to grzejniki elektryczne ogrzewające pomieszczenie za pomocą emisji ciepła z elementu grzewczego.

 

Panele na podczerwień HALOS 15

Grzejnik na podczerwień HALOS 15Bardzo wydajny i prosty w obsłudze panel na podczerwień z możliwością ustawiania mocy - 750W lub 1500W. Dodatkowo posiada prosty termostat mechaniczny.

Halos 15 to przenośny panel na podczerwień dzięki czemu możemy go używać dokładnie tam gdzie jest to wymagane.

Panele na podczerwień dzięki zastosowaniu promieni cieplnych podobnych do promieni słonecznych, które ogrzewają wszystkie elementy znajdujące się w jego zasięgu. Następnie wszystkie nagrzane elementy oddają ciepło do pomieszczenia tworząc bardzo przytulną atmosferę.

Może być użytkowany jako ogrzewanie dodatkowe lub strefowe.

Więcej szczegółów na temat paneli na podczerwień HALOS 15

 

Panele na podczerwień w grzejnikach elektrycznych KLIMA, DEKO oraz DEVA

Grzejniki elektryczne KLIMA oraz DEKOGrzejniki KLIMA, DEKO oraz DEVA posiadają frontowy panel grzewczy który promieniuje ciepłem właśnie w postaci promieni podczerwonych. Dzięki czemu ogrzewa elementy znajdujące się przed urządzeniem, utrzymując temperaturę bardzo niską mocą, ponieważ jest to tylko około 10-15% nominalnej mocy urządzenia.

Posiadają również wbudowane termostaty które można zaprogramować. KLIMA i DEVA posiadają elektroniczny programowalny termostat tygodniowy, DEKO posiada prosty termostat który można zaprogramować za pomocą programatora ZEFIRO.

Więcej szczegółów na temat paneli na podczerwień KLIMA, DEKO i DEVA

 

Łazienkowe panele na podczerwień ACANTO oraz HELISEA

Łazienkowe panele na podczerwieńGrzejniki ACANTO oraz HELISEA są dwustronnymi panelami grzewczymi na podczerwień. Oba posiadają wbudowane termostaty oraz timery elektroniczne z ustawieniami 15, 30, 60 lub 120 minut. Występuje w dwóch wymiarach oraz mocach.

Łazienkowy panele na podczerwień ACANTO jest mocowany na stałe do ściana za pomocą czterech uchwytów, przednia strona ogrzewa łazienkę lub ręczniki dzięki relingom zamontowanych na obudowie. Tylna część panele ogrzewa ścianę.

Łazienkowy panele na podczerwień HELISEA jest mocowany do ściana za pomocą dwóch uchwytów, które są na zawiasie co umożliwia obracanie i wykorzystywanie obu stron panela grzewczego do ogrzewania lub suszenia ręczników.

Więcej szczegółów na temat łazienkowe panele na podczerwień ACANTO oraz HELISEA

 

Przemysłowe panele na podczerwień THERMO

Panel na podczerwień THERMOWysokotemperaturowe panele grzewcze THERMO są do montażu sufitowego wszędzie tam gdzie wymagane jest ogrzanie danej strefy bez potrzeby ogrzewania np. całej hali lub magazynu. Dzięki czemu możemy ogrzewać tylko miejsca gdzie przebywają osoby.

Panele na podczerwień THERMO można zasilać za pomocą jednej fazy lub trzech faz. Dostępne moce od 1750W do 5250W.

Panele na podczerwień THERMO posiadają dużą powierzchnię grzewczą która emituje ciepło za pomocą długiej fali podczerwieni.

Bardzo wydajny element grzewczy panela THERMO sprawia że ciepło jest emitowane idealnie z całej jego powierzchni.

 

Więcej szczegółów na temat przemysłowych paneli na podczerwień THERMO

 

PANELE NA PODCZERWIEŃ OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT