Promiennik podczerwieni seria QH3000
AURORA HOME COMFORT

Promiennik podczerwieni QH3000 od Aurora Home Comfort to seria promienników ciepła.

 

AURORA QH 3012 - promiennik podczerwieni 600/1200W

Promiennik podczerwieni QH3012 do dogrzewania łazienek

Promiennik na podczerwień przystosowany do montażu ściennego. Dzięki swojej budowie jest możliwa zmiana kąta pomiędzy 0 - 40 stopni, co ułatwia ukierunkowanie ciepła dokładnie tam gdzie jest to potrzebne.
Przednia obudowa zrobiona jest z odpornego na temperaturę aluminium. Dodatkowo frontowy grill ochronny zapobiegnie ewentualnym przypadkowym dotknięciom lampy.

Elektryczny promiennik ciepła do łazienki, który dzięki prostemu przełącznikowi możemy wybrać jedną z dwóch dostępnych mocy urządzenia 600W lub 1200W. Emitowane światło z promiennika jest małe w porównaniu do urządzeń promiennikowych podobnej mocy jednolampowych, dzięki czemu nawet w ciemnym pomieszczeniu emitowana poświata nie przeszkadza.

Promienniki na podczerwień mogą być wykorzystywane np. do punktowego ogrzewania niemowląt w trakcie przebierania i kąpieli.

Promiennik podczerwieni dzięki temu że posiada zabezpieczenie IP24 możliwy jest montaż nawet w miejscach wilgotnych takich jak kuchnia czy łazienka, w poszanowaniu obowiązujących przepisów.

 

Promiennik na podczerwień QH3012 do dogrzewania łazienek

Dane techniczne promiennika podczerwieni QH3012

Moc przy 230V / 50Hz: 600W/1200W
Zabezpieczenie: IP 24
Montaż ścienny
Kąt nachylenia 0o do 40o
Niska emisja światła
Brak kabla zasilającego

 

PROMIENNIK PODCZERWIENI QH3000 OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT