Klimatyzery wodne, klimatyzery przenośne oraz
osuszacze powietrza od RADIALIGHT®

Od dzisiaj świat Radialight powiększył się o produkty poprawiające komfort również latem. Co daje nam komfort w naszym mieszkaniu przez cały rok.
Nawet jeśli masz do czynienia z upałem latem lub wilgocią, które przenikają ściany domu, Radialight oferuje piękne, funkcjonalne, niezawodne rozwiązania, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie.
Nowa seria FRESCO - to Klimatyzery przenośne, klimatyzery wodne AER DOMUS i AER PRO oraz Osuszacz powietrza KUBO oraz klimatyzer przenośny, klimatyzer wodny z funkcją grzania OMNI.

Osuszacz powietrza KUBO

Mały, przenośny osuszacz powietrza KUBOMały przenośny osuszacz KUBO który poradzi sobie z wilgocią w małych lub średnich pomieszczeniach, dzięki wydajności do 12 litrów na dobę. Posiada kółka które ułatwią przemieszczanie bez konieczności jego podnoszenia. Wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne oraz wyświetlacz. Możliwość ustawienia 2 prędkości oraz kilku stopni poziomu wilgotności od 30 do 90%. Dwa tryby specjalne CO (tryb ciągłej pracy) oraz AU (tryb automatyczny), dzięki którym możemy dopasować go do swoich potrzeb.

<Czytaj więcej na temat Osuszacza powietrza KUBO>

Klimatyzer wodny AER DOMUS

Mały przenośny klimatyzator wodny AER DOMUS, pokojowy schładzacz powietrzaMały przenośny klimatyzer wodny AER DOMUS idealnie ochłodzi nas podczas ciepłych letnich dni, a wystarczy tylko dolać chłodniej wody. W gorące letnie dni wystarczy schłodzić w zamrażalce dołączone 2 wkłady chłodzące i umieścić jej w pojemniku z wodą. Idealny do małych lub średnich pomieszczeń. Posiada kółka które ułatwią przemieszczanie bez konieczności jego podnoszenia. Wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem oraz sterowanie za pomocą pilota. Możliwość ustawienia 3 prędkości oraz 3 trybów pracy. Posiada filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

<Czytaj więcej na temat wodnego klimatyzera przenośnego AER DOMUS>

Klimatyzer wodny z funkcją grzania OMNI

Klimatyzer wodny z funkcją ogrzewania OMNIKlimatyzer wodny z funkcją grzania OMNI Małe przenośne urządzenie 4 w 1 OMNI które idealnie ochłodzi nas podczas ciepłych letnich dni oraz ogrzeje podczas chłodniejszych dni. W gorące letnie dni wystarczy schłodzić w zamrażalce dołączone 2 wkłady chłodzące i umieścić jej w pojemniku z wodą.

Idealny do małych lub średnich pomieszczeń. W chłodniejsze dni wystarczy uruchomić funkcję grzania i możemy się natychmiast cieszyć ciepłym powietrzem.

Wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem oraz sterowanie za pomocą pilota.

Możliwość ustawienia 3 prędkości oraz 4 trybów pracy (wentylator, klimatyzer, ogrzewanie i nawilżanie). Posiada filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

<Czytaj więcej na temat wodnego klimatyzera przenośnego z funkcją grzania OMNI>

KLIMATYZER WODNY, KLIMATYZER PRZENOŚNY ORAZ OSUSZACZE POWIETRZA
OD WŁOSKIEJ FIRMY ERMETE GIUDICI
WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT® ORAZ AURORA HOME COMFORT