Ogrzewanie tarasów, ogrodów zimowych
restauracji, hoteli RADIALIGHT®

 W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje promienników na podczerwień:

OASI - wyposażony w lampę o bardzo niskiej emisji światła oraz dobrej wydajności. Promiennik ten idealnie nadaje się do zabudowanych pomieszczeń jak takich jak tarasy, balkony, ogródki zimowe, namioty eventowe. Jak również z uwagi na małą emisję światła do restauracji, barów, hoteli oraz sal konferencyjnych.

Promieniki podczerwieni OASI z pilotem do zdalnego sterowania czarnyPromieniki podczerwieni OASI z pilotem do zdalnego sterowania biały
Promienniki ciepła OASI występują w dwóch kolorach obudowy: biały i czarny

OASI HT - posiada jedną lampę o bardzo dużej wydajności. Promiennik idealnie nadaje się do zastosowania go na zewnątrz pod dachem w takich miejscach jak otwarte tarasy, balkony, ogródki restauracyjne lub barowe.

Promiennik OASI HT - wydajna lampa grzewczaPromienniki ciepła OASI HT występuje w kolorze czarnym

 

Promiennik na podczerwień OASI

Ogrzewanie zabudowanych tarasów lub balkonów, ogrodów zimowych, restauracji, hoteli od RADIALIGHT® to bardzo wydajny system ogrzewania elektrycznego za pomocą promienników ciepła z serii OASI wyposażonego w sterowanie za pomocą pilota. Promiennik ciepła OASI został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech przy użyciu najlepszych komponentów co gwarantuje jego niezawodność oraz nowoczesny design. Dzięki zastosowaniu lampy nisko temperaturowej z żarnikiem z włókna węglowego otrzymaliśmy średnią falę podczerwieni co gwarantuje nam przyjemne ciepło przy bardzo małej emisji światła.

Pilot zdalnego sterowania do promiennika podczerwieni OASI
Promiennik podczerwieni OASI jest idealnym rozwiązaniem dla ogrzewania zabudowanych na tarasach, w ogrodach zimowych, restauracjach oraz hotelach dzięki sterowaniu za pomocą pilota radiowego (pilot ma zasięg 20 m oraz możliwość sterowania 6 różnymi strefami) - jeden pilot może zarządzać niezliczoną ilością urządzeń w swoim zasięgu. Dzięki możliwości sterowania 6 strefami możemy sobie dowolnie konfigurować, które promienniki podczerwieni mają działać a które nie. Dodatkową zaletą jest możliwość sterowania mocą urządzenia - OASI może działać z mocą 1000W lub 2000W. Dzięki czemu możemy łatwo i dyskretnie zastosować OASI jako ogrzewanie restauracji lub hoteli bez zaburzania nastroju, a dzięki pilotowi możemy uruchamiać daną strefę dokładnie wtedy gdy jest to potrzebne.

 

Stojak do promiennika ciepła OASI - masywny i stabilnyPromiennik na podczerwień OASI posiada dwie lampy, w których zastosowano żarnik z włókna węglowego, który gwarantuje że emisja światła jest bardzo niewielka w porównaniu do lamp kwarcowych emisja jest zmniejszona nawet o 80%. Dodatkowo radiacja ciepła odbywa się za pomocą fal średnich podczerwonych (radiacja ciepła w promiennikach kwarcowych odbywa się za pomocą fal krótkich podczerwonych) ma to duże znaczenie ze względu na odczucie ciepła. Dzięki czemu możemy stosować jako ogrzewanie ogrodów zimowych lub tarasach nawet w nocy bez zakłócania nastroju stworzonego przez oświetlenie już obecne (np. świece lub dyskretne oświetlenie).

Ogrzewanie tarasów, ogrodów zimowych, restauracji, hoteli jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki trzem sposobom montażu - pierwszym jest montaż ścienny, a dzięki ruchomemu mocowaniu możemy go ustawić pod kątem 30o - drugim sposobem jest montaż sufitowy dzięki temu uzyskujemy większy obszar ogrzewany - trzecim sposobem jest dodatkowy stojak na którym możemy powiesić aż dwa promienniki ciepła OASI które są skierowane na dwie strony. Stojak możemy  przenosić i używać OASI w miejscach w których jest on potrzebny.

<Czytaj więcej na temat promienników ciepła OASI>

 

Promiennik na podczerwień OASI HT

Promienniki OASI HT - duża wydajność, ładny wyglądOgrzewanie otwartych tarasów lub balkonów, ogródków restauracyjnych lub barowych od RADIALIGHT® to bardzo wydajny system ogrzewania elektrycznego za pomocą promienników ciepła z serii OASI HT wyposażonego w bardzo wydajną lampę na podczerwień. Promiennik ciepła OASI HT został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech przy użyciu najlepszych komponentów co gwarantuje jego niezawodność oraz nowoczesny design.

Promiennik na podczerwień OASI HT posiada jedną lampę halogenową oraz specjalny odbłyśnik, dzięki czemu emisja ciepła jest dużo większa i rozproszona, przez co ciepło jest odczuwalne na większej powierzchni. Dodatkowo radiacja ciepła odbywa się za pomocą fal krótkich podczerwonych. Dzięki czemu możemy stosować OASI HT na otwartych przestrzeniach jako ogrzewanie balkonów lub tarasów nawet gdy nie są one zabudowane.

Proeminniki na podczerwień OASI HT

Ogrzewanie tarasów lub balkonów, ogródków restauracyjnych lub barowych jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki trzem sposobom montażu - pierwszym jest montaż ścienny, a dzięki ruchomemu mocowaniu możemy go ustawić pod kątem od 25 do 45o - drugim sposobem jest montaż sufitowy dzięki temu uzyskujemy większy obszar ogrzewany - trzecim sposobem jest dodatkowy stojak na którym możemy powiesić aż dwa promienniki ciepła OASI HT które są skierowane na dwie strony. Stojak możemy  przenosić i używać OASI HT w miejscach w których jest on potrzebny.

<Czytaj więcej na temat promienników ciepła OASI HT>

 

OGRZEWANIE TARASÓW, OGRODÓW ZIMOWYCH, RESTAURACJI, HOTELI
OD WŁOSKIEJ FIRMY ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT