Ogrzewanie elektryczne przemysłowe
RADIALIGHT®

Ogrzewanie elektryczne przemysłowe od RADIALIGHT® to seria sufitowych paneli na podczerwień THERMO. Dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego elementu z posrebrzanego aluminiowego oraz ukierunkowaniu ciepła w dół uzyskaliśmy bardzo wydajny system ogrzewania elektrycznego do zastosowania strefowego w magazynach, warsztatach, halach przemysłowych, tarasów, linii produkcyjnych. Ogrzewanie elektryczne przemysłowe THERMO dzięki nie wydzielaniu żadnego widzialnego światła może być stosowany praktycznie wszędzie.

Panel na podczerwień THERMO jako ogrzewanie strefowe
Ogrzewanie elektryczne przemysłowe strefowe za pomocą paneli na podczerwień THERMO

Dzięki temu że nie ogrzewamy całej hali czy magazynu, a ogrzewamy tylko wybrane strefy gdzie przebywają osoby możemy zaoszczędzić na zużyciu energii. Również korzystanie z ogrzewania gdy tego potrzebujemy np. tylko w godzinach pracy warsztatu lub linii produkcyjnej daje nam duże oszczędności. Dodatkowymi korzyściami jest możliwość sterowania mocą urządzenia w bardzo prosty sposób np. za pomocą prostego przełącznika (opcja dostępna w wybranych modelach). Jest to również idealne rozwiązanie dla linii produkcyjnych, w których nie może być zastosowane ogrzewanie elektryczne powodujące ruch powietrza, ponieważ panele na podczerwień THERMO nie powodują żadnego ruchu powietrza a ciepło jest dostarczane za pomocą promieni podczerwonych, które działają dokładnie tak samo jak promienie słońca, ogrzewają wszystko to co jest w ich zasięgu.

Ogrzewanie elektryczne przemysłowe THERMO możesz w każdej chwili rozbudowywać o kolejne elementy nie musisz kupować od razu wszystkich wymaganych urządzeń, wystarczy że zaczniesz od tych które są najbardziej potrzebne i sukcesywnie możesz je uzupełniać o kolejne.

 

<Czytaj więcej o panelach na podczerwień THERMO>

Wszystkie modele do ogrzewania przemysłowego THERMO

OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE PRZEMYSŁOWE OD WŁOSKIEJ
FIRMY ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT

Podkategorie