Nowości Radialight oraz Aurora

Nowości w 2018 roku

 

Klimatyzer z funkcją grzania OMNI

Klimatyzer wodny z funkcją ogrzewania OMNIMały przenośny klimatyzer wodny z funkcja grzania OMNI to połączenie 4 urządzeń w jednym.
Wentylator, klimatyzer wodny, termowentylator oraz nawilżacz powietrza.

Zapewnia komfort w małym lub średnim pomieszczeniu przez cały rok. Gdy jest ciepło chłodzi jak wentylator. Gdy jest gorącą daje przyjemne chłodne powietrze dzięki funkcji chłodzenia. Gdy jest chłodno ogrzeje twoje pomieszczenie.

Wyposażony jest również w elektroniczne sterowanie oraz sterowanie za pomocą pilota. 3 prędkości. Posiada filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

<Czytaj więcej na temat wodnego klimatyzera przenośnego z funkcją grzania OMNI>

Nowości na sezon 2017/2018

Grzejnik elektryczny łazienkowy DEVA

Grzejnik elektryczny łazienkowy DEVA - podczerwień + konwekcjaPo bardzo dużym sukcesie grzejników elektrycznych z serii KLIMA, stworzonych przez Włoską fabrykę przedstawiamy grzejnik specjalnie zaprojektowany i stworzony do ogrzewania łazienek. W grzejniku zastosowano jak w przypadku grzejników KLIMA dwa niezależne elementy grzewcze oraz inteligentny termostat i otrzymaliśmy dzięki temu bardzo wydajny i energooszczędny grzejnik łazienkowy DEVA. Jego moc maksymalna to 1500W dzięki czemu możemy go zastosować do łazienek o maksymalnej wielkości 15 m2.

Zmienna moc to jego największa zaleta dzięki temu jesteśmy wstanie oszczędzać energię elektryczną. Zmiana mocy jest w pełni zautomatyzowana dzięki czemu wystarczy grzejnik łazienkowy DEVA podłączyć do gniazdka i ustawić pożądaną temperaturę w łazience, a resztą zajmie się już wbudowany elektroniczny termostat z wyświetlaczem.

<Czytaj więcej na temat grzejnika elektrycznego łazienkowego>

Przenośny termowentylator CALYPSO DIGITAL

Przenośny termowentylator CALYPSO - dobowe programowanieGrzejnik elektryczny CALYPSO DIGITAL jest urządzeniem przenośnym. Do przenoszenia służy rączka która jest zespolona z obudową.

Calypso Digital wyposażony jest w elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD oraz możliwością programowania dobowego.

Posiada cztery tryby pracy:
- Wentylator - zimne powietrze
- Ciepłe powietrze - grzejnik działa z mocą 1000W
- Gorące powietrze - grzejnik działa z mocą 2000W
- AUTO - grzejnik automatycznie dobiera sobie moc

<Czytaj więcej na temat przenośnego termowentylatora Calypso Digital>

Promiennik ciepła OASI HT

Promiennik podczerwieni OASI HT - jedno lampowy promiennik ciepła o mocy 2000WPromiennik ciepła OASI HT jest grzejnikiem elektrycznym posiadającym bardzo wydajną oraz wytrzymałą jedną lampę na podczerwień o mocy 2000W. Dzięki bezpośredniemu uruchomieniu jest możliwe sterowanie za pomocą zewnętrznego przełącznika.

Promiennik ciepła OASI HT można zamontować na trzy sposoby: montaż sufitowy, ścienny oraz na stojaku.

Promiennik ciepła OASI HT został specjalnie zaprojektowany jako:
- Ogrzewanie tarasów i balkonów
- Ogrzewanie ogrodów zimowych
- Ogrzewanie ogródków restauracyjnych i barowych

<Czytaj więcej na temat promiennika ciepła OASI HT>

Nowości w 2017 roku

Osuszacz powietrza KUBO

Mały, przenośny osuszacz powietrza KUBOMały przenośny osuszacz KUBO który poradzi sobie z wilgocią, dzięki jego wydajności aż do 12 litrów na dobę nadaje się idealnie do małych lub średnich pomieszczeniach. Jego przemieszczanie odbywa się bez konieczności jego podnoszenia dzięki kółkom. Wyposażony jest w elektroniczne sterowanie i wyświetlacz. 2 prędkości oraz kilku stopni poziomu wilgotności od 30 do 90%. Dwa tryby specjalne - tryb ciągłej pracy oraz tryb automatyczny.

<Czytaj więcej na temat Osuszacza powietrza KUBO>

Klimatyzer AER DOMUS

Mały przenośny klimatyzator wodny AER DOMUS, pokojowy schładzacz powietrzaMały przenośny klimatyzator wodny AER DOMUS idealnie ochłodzi nas podczas ciepłych dni. W gorące dni wystarczy schłodzić w zamrażalce 2 wkłady chłodzące lub dodać lodu w kostkach do pojemnika z wodą. Idealny do małych lub średnich pomieszczeń. Jego przemieszczanie odbywa się bez konieczności jego podnoszenia dzięki kółkom. Wyposażony jest również w elektroniczne sterowanie i wyświetlacz oraz sterowanie za pomocą pilota. 3 prędkości oraz tryby pracy. Posiada filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

<Czytaj więcej na temat Klimatyzer przenośny AER DOMUS>

Nowości na sezon 2016/2017

Promiennik ciepła OASI

Promiennik ciepła OASI - nowość sezonu 2016/2017Promiennik ciepła OASI jest grzejnikiem elektrycznym na pilota, za pomocą którego możemy sterować dowolną ilość promienników które mogą znajdować się w 6 programowalnych strefach grzewczych. Aby było możliwe uruchamianie oraz zmiana mocy z 1000W na 2000W promiennik musi się znajdować w zasięgu 20 metrów od pilota.

Promiennik ciepła OASI można zamontować na trzy sposoby: montaż sufitowy, ścienny oraz na stojaku.

Promiennik ciepła OASI został specjalnie zaprojektowany jako:
- Ogrzewanie zabudowanych tarasów i balkonów
- Ogrzewanie ogrodów zimowych
- Ogrzewanie restauracji
- Ogrzewanie hoteli

<Czytaj więcej na temat promiennika ciepła OASI>

Grzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO VISIO

Grzejnik elektryczny łazienkowy FOLIO VISIO - nowość sezonu 2016/2017Grzejnik łazienkowy FOLIO VISIO różni się od swojego starszego brata termowentylatora FOLIO tylko lustrem które jest umieszczone na froncie urządzenia. Oba modele są wyposażone w termostat manualny oraz czasówkę 60 minutową.

Dodatkowymi funkcjami FOLIO VISIO są:
- Termostat manualny
- Czasówka 60 minutowa
- Moc na termostacie 1000W a na czasówce 1800W

<Czytaj więcej na temat grzejnika elektrycznego łazienkowego FOLIO VISIO>

Nowości na sezon 2015/2016

Grzejnik elektryczny KLIMA

Grzejnik elektryczny KLIMA - nowość sezonu 2015/2016Energooszczędny grzejnik elektryczny KLIMA to najnowszy grzejnik wyposażony w technologię DUAL-THERM (dwa systemy grzewcze w jednym urządzeniu) oraz elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD oraz programowaniem tygodniowym.

Dodatkowe funkcje termostatu grzejnika KLIMA:
- Czujnik obecności
- Czujnik otwartego okna
- Programowanie tygodniowe
- Licznik zużycia energii, dzienny oraz tygodniowy
- Wskaźnik energooszczędności

<Czytaj więcej na temat grzejnika elektrycznego KLIMA>

NOWOŚCI OD WŁOSKIEJ FIRMY ERMETE GIUDICI
WŁAŚCICIELA MARKI RADIALIGHT® ORAZ AURORA HOME COMFORT