Przenośny panel na podczerwień Halos 15
AURORA HOME COMFORT

Panel na podczerwień HALOS 15 posiada ręcznie zmienią moc 750W lub 1500W oraz wbudowany prosty termostat manualny. Dzięki temu że jest przenośny możemy go ustawić w dowolnym miejscu pomieszczenia i ogrzewać dokładnie o miejsce które potrzebujemy, a gdy nie jest to konieczne możemy go w prosty sposób przenieść w inne lub schować.

Jakie są najważniejsze czynniki powodują, że HALOS 15 zyskał w bardzo krótkim czasie tak dużą popularność?Przenośny panel na podczerwień Halos15 do okazionalnego ogrzewania

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA OBUDOWA
DUŻA EFEKTYWNOŚĆ OGRZEWANIA
UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE
EKONOMIA ZAKUPU

Halos to nie tylko ładny wygląd to również specjalnie zaprojektowana obudowa która umożliwia idealne połączenie ogrzewania na podczerwień (emisja ciepła z elementu grzewczego) z naturalną konwekcją (grawitacyjny ruch ciepłego powietrza), która dodatkowo rozprowadza ciepło po całym pomieszczeniu zapewniając naturalne i przyjemne ciepło.

Podstawowym sposobem ogrzewania jest promieniowanie podczerwienią, konwekcja powstaje w wyniku z chłodzenia elementu grzewczego i ukształtowaniu obudowy.Dzięki połączeniu ogrzewania podczerwienią z ogrzewaniem konwekcyjnym pomieszczenie ogrzewane jest dużo szybciej w porównaniu z grzejnikami konwekcyjnymi czy standardowymi panelami na podczerwień. Ma to szczególnie znaczenie przy wykorzystaniu grzejnika jako przenośny (do okazyjnego ogrzewania), ale również w pomieszczeniach o gorszej izolacji termicznej budynku np. stare kamienice, budynki bez ocieplenia, domy letniskowe, piwnice.

Tradycyjne panele w tego typu budynkach potrzebują więcej czasu na ogrzanie pomieszczenia lub w ekstremalnych przypadkach bez znacznego zwiększenia mocy mogą nie dogrzewać pomieszczenia. HALOS 15 sprawdza się rewelacyjnie prawie w każdych warunkach, zarówno w budynkach dobrze ocieplonych jak i słabo zaizolowanych. Należy zawsze pamiętać o prawidłowym doborze mocy grzejnika dodanego pomieszczenia. Źle dobrane urządzenie do pomieszczenia będzie zużywało dużo więcej energii niż to które zostało odpowiednio dobrane.

Grzejnik na podczerwień Halos 15 to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy nie chcą angażować dużych środków, a chcą mieć wydajne i energooszczędne ogrzewanie na podczerwień w swoim domu.
Dzięki możliwości zmiany mocy jesteśmy w stanie dostosować moc grzejnika do wielkości pomieszczenia lub do aktualnych wymagań użytkownika np. szybkość nagrzewania pomieszczenia (przy ustawieniu na moc 1500W pomieszczenie będziemy nagrzewać się szybciej).

Przykładowe miejsca w których możemy zastosować panele na podczerwień HALOS 15
- domy i mieszkania zarówno dobrze jak i źle ocieplone
- biura i lokale użytkowe
- domy letniskowe
- garaże i piwnice
Zastosowanie jako przenośny grzejnik na podczerwień do okazjonalnego dogrzewania.

Panel podczerwieni do okazjnalnego ogrzewania HALOS 15

Hybrydowy panel na podczerwień Halos 15 - przenośny

Halos 15 dwie moce i wbydowany termostat

Dane techniczne panela na podczerwień HALOS 15

Moc przy 230V / 50Hz: 750W/1500W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Termostat
Przenośny dzięki załączonej podstawce
Zabezpieczenie przeciw-przegrzaniowe

PANELE NA PODCZERWIEŃ HALOS 15 OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT