Grzejnik elektryczny łazienkowy TOUCH
AURORA HOME COMFORT

Termostat grzejnika łazienkowe TOUCHGrzejnik elektryczny łazienkowy TOUCH od Aurora Home Comfort to grzejnik łazienkowy z termostatem programowalnym na cały tydzień. Grzejnik łazienkowy został zaprojektowany tak aby był jak najcieńszy (jego grubość to zaledwie 11 cm) dzięki czemu wylot ciepłego powietrza umieszczony jest od spodu urządzenia i jest dodatkowo chroniony przez metalowy grill, którego dodatkową funkcją jest ukierunkowanie powietrze w stronę ogrzewanego powietrza. Na przedniej obudowie poza czujnikiem obecności jest umieszczony dotykowy panel sterowania oraz wyświetlacz. Grzejniki łazienkowe TOUCH wyposażone są również w filtr przeciwpyłkowy, który jest wyjmowalny z możliwością jego umycia (trzeba pamiętać aby filtr był umieszczony w urządzeniu podczas jego pracy). O czyszczeniu filtra przypomina sam grzejnik wyświetlając odpowiedni napis na wyświetlaczu.Filtr grzejnika łzienkowe TOUCH

Dodatkową zaletą użycia dotykowego panela do termostatu oraz umieszczenie wyłącznika głównego z lewej strony obudowy, grzejnik nie posiada żadnych wystających elementów na przedniej obudowie co w połączeniu z jego bardzo cienką obudową sprawia, że grzejnik jest bardzo elegancki i nowoczesny. Dodatkowo reling został zespolony z obudową, posiada on również ukryte haczyki na ręczniki.

Grzejnik elektryczny łazienkowy TOUCH posiada obudowę oraz front zrobiony z wysokiej jakości tworzyw sztucznych

Najważniejsze zalety grzejników elektrycznych łazienkowych z serii TOUCH:
- Wbudowany elektroniczny termostat z funkcją programowania tygodniowego
- Czujnik obecności - działa tylko w trybie automatycznym
- Czujnik otwartego okna - działa tylko w trybie automatycznym
- Dwie moce grzewcze 1000W oraz 1800W
- Reling do suszenia ręczników oraz ukryte haczki
- Filtr przeciwpyłkowy - możliwość wyjęcia oraz umycia
- Cicha praca
- Łatwy montaż – wymagane są tylko trzy otwory
- Bardzo wydajny element grzewczy – bardzo szybko osiąga niezbędną temperaturę
- Bardzo wydajny wentylator
- Termostat posiada funkcję przeciwzamrożeniową (utrzymywanie temperatury 7 – 10oC)
- Dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia

Grzejnik elektryczny łazienkowy TOUCH

Grzejnik elektryczny łazienkowy z serii TOUCH wyposażony jest w elektroniczny programowalny termostat, czujnik obecności oraz czujnik otwartego okna.

Dzięki elektronicznemu termostatowi praca termowentylatora TOUCH jest zautomatyzowana dzięki czemu możemy go używać na dwa sposoby.

Pierwszym jest używanie trybu automatycznego – wystarczy ustawić pożądaną temperaturę a resztą zajmie się już grzejnik. W tym trybie Czujnik obecności jest włączony i steruje urządzenie przełączając się pomiędzy temperaturami komfortową, ECO oraz przeciwzamrożeniową. Możliwe jest uruchomienie również włączenie czujnika otwartego okna. Dodatkową zaletą jest praca ze zmienną mocą w zależności od sytuacji.
Czujnik obecności - podczas pracy grzejnik cały czas sprawdza czy ktoś znajduje się w pomieszczeniu, gdy nikt nie zostanie wykryty przez 10 minut przejdzie automatycznie w tryb ECO (Temperatura zostanie obniżona o około 2 - 3oC względem temperatury komfortowej, która jest ustawiana przez użytkownika). Tryb przeciwzamrożeniowy uruchomi się gdy przez 36 godzin nikogo nie będzie w łazience. Grzejnik wróci na temperaturę komfortową gdy ktoś zostanie wykryty w pomieszczeniu przez około 2 minuty.
Czujnik otwartego okna - podczas wykrycia nagłego spadku temperatury grzejnik przejdzie w tryb przeciwzamrożeniowy - aby nie grzać niepotrzebnie pomieszczenia podczas jego wietrzenia.
Praca zmienną mocą - grzejnik automatycznie dobiera sobie jaką mocą ma działać, moc - 1000W jest używana podczas utrzymywanie temperatury lub gdy jest blisko wyznaczonej temperatury, a moc - 1800W jest używana podczas dogrzewania lub zmiany temperatury z ECO na komfortową.

Drugim jest używanie tygodniowego programatora dzięki któremu możemy ustawić na każdą godzinę w ciągu dnia oraz na każdy dzień tygodnia jaką grzejnik ma pilnować temperaturę - komfortową, ECO (zaniżenie temperatury względem ustawionej temperatury komfortowej).  W tym trybie nie działa czujnik obecności oraz czujnik otwartego okna. Dodatkową zaletą jest praca ze zmienną mocą w zależności od sytuacji.
Praca zmienną mocą - grzejnik automatycznie dobiera sobie jaką mocą ma działać, moc - 1000W jest używana podczas utrzymywanie temperatury lub gdy jest blisko wyznaczonej temperatury, a moc - 1800W jest używana podczas zmiany temperatury z ECO na komfortową, aby szybko nagrzać pomieszczenie do wymaganej temperatury.

 

ZAPROJEKTOWANY ORAZ STWORZONY W 100% WE WŁOSZECH

 

Grzejnik elektryczny łazienkowy TOUCH jest dostępna w dwóch wariantach:

  • TOUCH - obudowa oraz front zrobiony z wysokiej jakości tworzyw sztucznych

Kod EAN: 8019250000441
Moc ogrzewanie przy 230V / 50Hz: 1800WGrzejnik elektryczny łazienkowy Touch
Moc dogrzewanie/utrzymywanie przy 230V / 50Hz: 1000W
Podwójna izolacja elektryczna - klasa II
Zabezpieczenie: IP 24
Reling: 1
Haczyki: 4
Termostat dotykowy z programowaniem tygodniowym
Czujnik otwartego okna
Czujnik obecności
Funkcja przeciwzamrożeniowa

 

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY ŁAZIENKOWY TOUCH OD WŁOSKIEJ FIRMY
ERMETE GIUDICI WŁAŚCICIELA MARKI AURORA HOME COMFORT